|
Iliew w Partizanie gral w zupełnie inny sposób niż u nas i na innej pozycji, jako napastnik w 442. Także drużyna Partizana ma odmienny od naszego styl gry w lidze. Nie mają tylu strat w pomocy, częściej grają atak pozycyjny przy czym nie nazywam ataku pozycyjnego wymianą piłki między stoperami i tym nabijanie 60%.
Odnośnie składu zgadzam się w 100% co do pozycji wymagających wzmocnienia. Co do ich realizacji, nie licze tu na właściciela, oczywiście poza kwotą sponsorską od TF. Więc jakoś się specjalnie nie nastawiam, że zrobimy porządne trasfery. Żeby coś zdziałać za posiadaną jałmużnę trzeba by kupić jednego piłkarza, na dwóch może być mało.
Ostatnio edytowane przez tofik : 06.01.2012 o godz. 16:06.
. .
|