Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53397
Stary 06.01.2012, 15:37
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Niezły kabaret, ten kto to pisał to chyba jeszcze pijany po sylwestrze . Biton 0,6 mln zł? Genkov 0.5 mln E? Liczby wyssane z palca, a wręcz kompromitujące autora tego paszkwilka. I pomyśleć, że kiedyś PN to był dobry tygodnik, dziś jest warty tyle co papier toaletowy.
To nie są wyceny, tylko kwoty za które (podobno) piłkarze trafiali do Wisły.

Artykułu nie czytałem, więc nie oceniam, natomiast wyrwane z kontekstu faktycznie wygląda głupio.
Odpowiedz cytując