Lysy napisał(a):

|
Niezły kabaret, ten kto to pisał to chyba jeszcze pijany po sylwestrze . Biton 0,6 mln zł? Genkov 0.5 mln E? Liczby wyssane z palca, a wręcz kompromitujące autora tego paszkwilka. I pomyśleć, że kiedyś PN to był dobry tygodnik, dziś jest warty tyle co papier toaletowy.
|
To nie są wyceny, tylko kwoty za które (podobno) piłkarze trafiali do Wisły.
Artykułu nie czytałem, więc nie oceniam, natomiast wyrwane z kontekstu faktycznie wygląda głupio.