Jak byś wczoraj słuchał do końca to byś wiedział że materiały z badań profesorów z USA Antoni wysyłał już prokuraturze dwókrotnie. Tyle ze prokuraturę mamy niezależną i efektów zadnych to nie przyniosło. Ale dowody empiryczne są i nie zginą. A do instytucji międzynarodowych może się zwracać polski rząd, albo sejm. Żeby mogło to wywołać reakcję, ale spokojnie...
To co w końcu? Jest Rydzyk tubą propagandową PiS czy nie jest. Bo co wpis to inna bajka. Zapomniałeś jeszcze ze Rydzyk i Kaczyński odpowiadają za hiszpańską inkwizycję

i zagładę żydów.
Co to znaczy będzie miał kasę na odwierty? A dlaczego bez PiSu ma nie mieć? Co to za dyskrtminacja? Przecież odnawialne źródła energii są dotowane i przez Polskę i przez UE. Rydzyk nie może dostać dotacji bo nazywa się Rydzyk i mówi prawdę o cudaku?
A kiedy skarb państwa wypłacał odszkodowania? Daty by mnie interesowały. Lech Kaczyński, tak sie odciął od raportu ze go poublikował.
