milosz napisał(a):

No tak to wybór mamy szalony, jeden gorszy od drugiego .
To samo jeśli chodzi o skrzydłowych. Małecki to boiskowy egoista, a my potrzebujemy zawodnika bramkostrzelnego i do gry zespołowej. Kirm i Boguski proponuje przemilczeć, a Iliew to nie jest piłkarz na 90 min i grę na pełnych obrotach w całym sezonie.
|
Jesteś kibicem Barcelony, prawda?
Poziom narzekań niektórych tutaj jest szokujący.
Ci piłkarze, na których narzekasz, to są jak na nasze warunki perełki, na które trzeba chuchać, szczególnie Iliev i Mały. Nas NIE STAĆ na lepszych piłkarzy. Sprowadzenie zawodnika pokroju Ilieva do nas to czapki z głów przed Stanem. Przypominam nazwiska Christov, Chiacu, Edno, Temple Omeonu.
Zresztą to jest tak oczywiste, że ja nawet nie potrafię tego wytłumaczyć. Taki klub jak Wisła MUSI nauczyć się grać tym co ma, szczególnie, że ja, podobnie jak Valckx, uważam, że dobry trener z obecną kadrą nie powinien się wykazać nadludzkimi umiejętnościami, żeby wygrać Mistrzostwo.
Mój Boże, spójrzcie choćby na kadrę Śląska.
A nasz mały boiskowy egoista w tylu samych meczach strzelił więcej bramek, niż Maor.
