|
Senior Member
Offline
|
|
Lysy napisał(a): 
|
Niezły kabaret, ten kto to pisał to chyba jeszcze pijany po sylwestrze . Biton 0,6 mln zł? Genkov 0.5 mln E? Liczby wyssane z palca, a wręcz kompromitujące autora tego paszkwilka. I pomyśleć, że kiedyś PN to był dobry tygodnik, dziś jest warty tyle co papier toaletowy.
|
Zbigniew MUCHA
Przemysław PAWLAK
http://www.transfermarkt.de/en/tzvet...ler_45289.html
http://www.transfermarkt.de/en/dudu-...ler_58327.html
z tf'a wzięli chłopaki 
|
|