Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53393
Stary 06.01.2012, 15:07
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Lewa obrona: Paljic, Diaz
No tak to wybór mamy szalony, jeden gorszy od drugiego .

Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Skrzydłowi: Malecki, Iliev, Kirm, Boguski
To samo jeśli chodzi o skrzydłowych. Małecki to boiskowy egoista, a my potrzebujemy zawodnika bramkostrzelnego i do gry zespołowej. Kirm i Boguski proponuje przemilczeć, a Iliew to nie jest piłkarz na 90 min i grę na pełnych obrotach w całym sezonie.

Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Defensywni pomocnicy: Sobolewski, Wilk, Nunez, Jirsak
Sobolewski młodszy i lepszy juz nie będzie, lepszy czyli umiejętności kreacji gry sie już nie nauczy. Nuneza Ja widziałbym na LO, a Irsak, hmm to wyłącznie rezerwowy. I zostaje nam tylko Wilk i tyle. Tu też potrzebujemy kogoś na miarę Szymkowiaka, kogoś wszechstronnego (50% def. i 50% of.).

_________
Generalnie akceptuje pogląd że mamy najlepsza kadrę w lidze, bo inni maja jeszcze większe dziury, ale My powinniśmy patrzeć na siebie a nie pocieszać się że inni mają jeszcze gorzej.
Ostatnio edytowane przez milosz : 06.01.2012 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując