Pele77 napisał(a):

|
Lewa obrona: Paljic, Diaz
|
No tak to wybór mamy szalony, jeden gorszy od drugiego

.
Pele77 napisał(a):

|
Skrzydłowi: Malecki, Iliev, Kirm, Boguski
|
To samo jeśli chodzi o skrzydłowych. Małecki to boiskowy egoista, a my potrzebujemy zawodnika bramkostrzelnego i do gry zespołowej. Kirm i Boguski proponuje przemilczeć, a Iliew to nie jest piłkarz na 90 min i grę na pełnych obrotach w całym sezonie.
Pele77 napisał(a):

|
Defensywni pomocnicy: Sobolewski, Wilk, Nunez, Jirsak
|
Sobolewski młodszy i lepszy juz nie będzie, lepszy czyli umiejętności kreacji gry sie już nie nauczy. Nuneza Ja widziałbym na LO, a Irsak, hmm to wyłącznie rezerwowy. I zostaje nam tylko Wilk i tyle. Tu też potrzebujemy kogoś na miarę Szymkowiaka, kogoś wszechstronnego (50% def. i 50% of.).
_________
Generalnie akceptuje pogląd że mamy najlepsza kadrę w lidze, bo inni maja jeszcze większe dziury, ale My powinniśmy patrzeć na siebie a nie pocieszać się że inni mają jeszcze gorzej.