Dariook napisał(a):

|
A pamiętacie M.Penkse? Ja nic do niego niemam ale niezły musiał być rozkład w klubie skoro dostał angaż. A o mały włos stał by się bohaterem...
|
oj nie zartuj.
Chciałbym miec teraz takich jokerów grajacych zawsze na 100% jak turbokrasnal.