Cytat:
|
najbardziej podoba mi sie jeden komentarz pod tym newsem...cytuje...Wisla chciala kupic ale tradycyjnie za darmo
|
Co w tym takiego fajnego ? Jak było rzekome zainteresowanie Wisły to padały kwoty ponad mln euro. Teraz po roku sytuacja zmieniła się na tyle że za zawodnika wołają około 500 k euro lub nawet mniej.
Pamiętam też rok temu wypowiedz zawodnika, że przeskok z ligi izraelskiej do polskiej nie jest dla niego awansem sportowym . Widziałem go raz jak grał z drużyną Meliksona i raz w reprezentacji Gruzji, wywarł na mnie pozytywne wrażenie. IMO trochę lepiej zachowuję się niż Genkov w sytuacjach strzeleckich, generalnie podobni zawodnicy.