Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53388
Stary 06.01.2012, 14:23
Cytat:
najbardziej podoba mi sie jeden komentarz pod tym newsem...cytuje...Wisla chciala kupic ale tradycyjnie za darmo
Co w tym takiego fajnego ? Jak było rzekome zainteresowanie Wisły to padały kwoty ponad mln euro. Teraz po roku sytuacja zmieniła się na tyle że za zawodnika wołają około 500 k euro lub nawet mniej.
Pamiętam też rok temu wypowiedz zawodnika, że przeskok z ligi izraelskiej do polskiej nie jest dla niego awansem sportowym . Widziałem go raz jak grał z drużyną Meliksona i raz w reprezentacji Gruzji, wywarł na mnie pozytywne wrażenie. IMO trochę lepiej zachowuję się niż Genkov w sytuacjach strzeleckich, generalnie podobni zawodnicy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 06.01.2012 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując