Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
krzysztofff
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
11996
06.01.2012, 13:36
najwiekszy niewypal... to Kew Jaliens!!!wyzej wymieniliscie paru graczy a na zadnego z nich kibice nie krzyczeli na stadionie,ze ich nie chcemy!!!
krzysztofff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysztofff
Znajdź inne posty napisane przez krzysztofff