Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14988
Stary 06.01.2012, 13:01
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się co dziwić. TV Trwam i radio Maryja to dzisiaj odpowiednik RWE. Dlatego nomenklatura robi wszystko żeby ludzie nie mogli słuchać i oglądać. Wszystkie inne media mają propagandowy kaganiec. Dzisiaj całe szczęście jest internet dlatego cudak już chciał wprowadzać Chiński model.

Dla wszystkich którzy radio Rydzyka znają tylko z opisów TVN i G... polecam znaleść dowolnego dnia przed północą i posłuchać do pierwszej. Każdemu normalnemu powinno otworzyć to oczy. Wczoraj na przykład dowiedziałem sie co ustalili eksperci parlamentarnego zespołu Macierewicza. I uważam że smoleńska ściema długo nie potrwa.
Jasne Radio Maryja to RWE
Rydzyk to duchowy przywódca narodu
Kaczyński to mąż stanu
Rocznica Stanu Wojennego można porównać do obecnej sytuacji w UE
Bandyci rozpierdalajacy Warszawe i lejacy sie z policja to współcześni patrioci
Staruch to wiezien polityczny ,ktorego można porównać do robotników z Radomia
itp. itd.

Radio Maryja to nie żadne niezależne media, tylko tuba propagandowa PISu. Do tych "politycznych" programów są zapraszani ludzie tylko z jednego środowiska, o tych samych poglądach i tylko z PISu (ew. ktoś od Ziobry) i udają ,że prowadzą polemikę ,a tak naprawde jest to notoryczny atak na PO . Być może TVN jest stronniczy ,ale przynajmniej do studia są zapraszani posłowie z różnych partii ,więc przynajmniej jest jakiś spór,kazdy ma prawo powiedziec kilka zdan w danej kwestii. W Radio Maryja nie ma żadnego pluralizmu , nieraz sie ktoś dodzwoni ,kto ma inne zdanie to ojciec prowadzący wyłącza natychmiast jego głos ,żeby nie padły jakieś niewygodne słowa.
Tak sie składa ,że słuchałem wczoraj kawałek tego programu w którym się produkował Macierewicz i dodzwonił się jakiś dziadek , który mówił ,że 3 osoby przeżyły wypadek samolotu ,że gdzieś to podobno pokazywali w telewizji(?!) , i że potem było słychać strzały, potem coś mówił o konwencji chicagowskiej ,już pomijam fakt że sie za bardzo w tym nie orientował . W odpowiedzi ani Macierewicz ani ojczulo prowadzący ani słowem się nie zająkneli ,że nie ma żadnych informacji ,że trzy osoby przeżyły , że było słychać jakieś strzały ,tylko dalej w ten deseń toczyli debate o jakimś filmiku pt."Minuta i 10 sekund" czy coś takiego .
Jeśli zaprzaństwem jest nie ustalenie dokładnie powodów tego wypadku, to niezłym kurestwem jest budowanie sobie poparcia ,na jakiś wymysłach ,spiskach ,dobijaniu ludzi itp. To dopiero trzeba być śmieciem ,żeby to robić i za to brać poselskie pieniadze. Oczywiście w tle Macierewicz swoją nieudolność i nieprofesjonalizm przy likwidacji WSI ,wytlumaczył oczywiście tym ,że jest to zemsta establishmentu
Ostatnio edytowane przez AS82 : 06.01.2012 o godz. 13:06.