Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
a czemu był takim niewypałem solidny piłkarz który sobie radzi w czeskiej lidze nie każdy miał tyle czasu na pokazanie sie jak np. Baszczyński
|
Na pewno był lepszym piłkarzem niż nasi obecni lewi obrońcy, a i z prawymi chyba by wygrał rywalizacje.
Lamey jest wolny, a Marko to człowiek chaos. Robi masę wiatru na prawej obronie, ale poza meczem z Lechem nic z tego nie wynika. A w obronie popełnia błędy niestety.