Scorpion7ABG napisał(a):

|
Największym niewypałem był niepodważalnie Vidliczka ściągnięty przez Liczke, o ile go jeszcze kojarzycie.
|
a czemu był takim niewypałem solidny piłkarz który sobie radzi w czeskiej lidze nie każdy miał tyle czasu na pokazanie sie jak np. Baszczyński