Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18311
Stary 06.01.2012, 12:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Awe, kojelny do listy:
http://www.90minut.pl/news/177/news1...beskidzia.html

Nie ma co ale musimy tam robić furorę w Izraelu. Pewnie sobie myślą teraz o Polsce, że to kraina mlekiem i miodem płynąca. Już wyprzedziliśmy Belgię jeśli chodzi o ilość transferów z Izraela
Wisła kupiła dwóch piłkarzy z Izraela, telewizja izraelska kupiła prawa do meczów Wisły w Ekstraklasie. Może inne kluby u nas myślą podobnie? : )
Odpowiedz cytując