emj10 napisał(a):

Awe, kojelny do listy:
http://www.90minut.pl/news/177/news1...beskidzia.html
Nie ma co ale musimy tam robić furorę w Izraelu. Pewnie sobie myślą teraz o Polsce, że to kraina mlekiem i miodem płynąca. Już wyprzedziliśmy Belgię jeśli chodzi o ilość transferów z Izraela
|
Wisła kupiła dwóch piłkarzy z Izraela, telewizja izraelska kupiła prawa do meczów Wisły w Ekstraklasie. Może inne kluby u nas myślą podobnie? : )