Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18310
Stary 06.01.2012, 12:25
W czasach komuchów spółdzielnie były na porządku dziennym , ale przekręt był tak ewidentny że musieli jakoś zareagować na tą paradę oszustów trzeba mieć odrobinę godności a nie płakać za wątpliwym mistrzostwem które chluby żadnej nie przynosi , do dziś pamiętam jak tamten skład wymieniono na prawie nowy ale co się dziwić jak ludzie z bezradności większość meczu darli się złodzieje niektórzy od tej pory nawet stopy na stadionie nie postawili .
Tak to już jest że jak ktoś na własnej skórze nie odczuje i na własne oczy nie zobaczy że został wyje..ny to nie uwierzy , ale są też i tacy co za to zapłacą i jeszcze będą z tego dumni (żal.pl)
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 06.01.2012 o godz. 12:51.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując