Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18309
Stary 06.01.2012, 12:23
Jest tylko jedno ale po tym sprzedanym meczu Wisła wywaliła na zbity pysk wszystkich zawodników którym udowodniono na zapisie wideo że podłożyli się na boisku a reszta łącznie z twoją Legią udawali że wszystko było ok.I po takiej czystce w zespole rok później wylądowaliśmy w 2 lidze.
Odpowiedz cytując