|
Jest tylko jedno ale po tym sprzedanym meczu Wisła wywaliła na zbity pysk wszystkich zawodników którym udowodniono na zapisie wideo że podłożyli się na boisku a reszta łącznie z twoją Legią udawali że wszystko było ok.I po takiej czystce w zespole rok później wylądowaliśmy w 2 lidze.
|