Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53381
Stary 06.01.2012, 12:18
Pele77 napisał(a):Wyświetl post
Każdy domaga się wzmocnień, a ja powiem tak. Wisła ma najszerszą i najlepszą kadrą w Polsce.
Najbardziej wyrównaną? Możliwe. Najlepszą? Szczerze wątpię. Nie rozumiem czemu zakładasz, że dwóch średnich zawodników na danej pozycji to sytuacja korzystniejsza od posiadania jednego dobrego i jednego słabego.
Poza tym obawiam się, że mistrzostwa zdobywa się raczej dzięki sile pierwszego składu, a nie zmienników.
Odpowiedz cytując