|
My ponieśliśmy karę, tylko że tą karę wymierzyła sobie sama Wisła i przez to spadła z ligi.Ten problem bardziej boli kibicow Wisły, bo to nasza drużyna się jednak sprzedała, dlatego te 9 przy podpisie zwyczajnie w....ia.W dupie bym to miał, gdyby to było na Waszym forum, ale nie tutaj, kiedy problem dotyczy bezpośrednio nas.
A czy ktoś tamtej Wisle i Legii kazał rozegrać te widowisko w tak ordynarny sposób?Nie dało się tego zrobić bardziej "po ludzki"?Ano nie dało się, bo Legia też musiała patrzeć się na wynik drugiej drużyny z innego miasta.Napawdę ToTylkoJa, chcesz dalej być taki skrupulatny?Przecież sytuacja jest jasna a udawanie i zaklinanie rzeczywistości zakrawa na kpinę lub jest zwykłą prowokacją skierowaną w naszą stronę na naszym forum
|