|
Moim zdaniem na środku obrony mamy wystarczająco wiele kombinacji (nawet bez Jaliensa) żeby niepotrzebne było sprowadzenie kolejnego środkowego:
Chavez-Czekaj
Chavez-Diaz
Chavez-Bunoza
Czekaj-Bunoza
Czekaj-Diaz
Diaz-Bunoza
Do wyboru do koloru. Natomiast lewa obrona to tylko Paljić i słabszy niż na środku Diaz...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|