Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53380
Stary 06.01.2012, 12:10
Moim zdaniem na środku obrony mamy wystarczająco wiele kombinacji (nawet bez Jaliensa) żeby niepotrzebne było sprowadzenie kolejnego środkowego:
Chavez-Czekaj
Chavez-Diaz
Chavez-Bunoza
Czekaj-Bunoza
Czekaj-Diaz
Diaz-Bunoza

Do wyboru do koloru. Natomiast lewa obrona to tylko Paljić i słabszy niż na środku Diaz...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując