Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
53379
06.01.2012, 12:03
No dobrze przecież pisałem że można kwestionować co niektórych poziom, ale podaj mi wtedy klub który ma lepszą kadrę z taką rozpiską szczegółową jak zrobiłem to z kadrą Wisły. Nie ma takiego w Polsce.
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77