hawkins napisał(a):

Nie ma sponsora strategicznego, klub wydał masę środków na dokończenie stadionu, a w lecie nikogo nie sprzedaliśmy. Mimo wszystko cieszę się, że jesteśmy na zerze, a nie grubo pod kreską.
Co do transferów, to nie narzekałbym aż tak bardzo. W ziemie był Melikson za 700 tys. E + płatny transfer Genkova (zdaje się 400) i Jaliens, który za podpis wziął sobie niemało... W lecie wykupiliśmy Chaveza za 300 tys. dolarów i ściągnęliśmy Marko za 400 tys E. Wypożyczenia Nuneza, Diaza i Bitona też darmowe nie były.
Zaraz znowu brać forumowa będzie chciała mnie zeżreć , ale według mnie w dwóch ostatnich okienkach nie było aż tak tragicznie jak w poprzednich. Nie było też większych wyprzedaży. Można więc zachować nadzieję, że Valcxs z Basałajem teraz też myślą nad jakimiś (niedarmowymi) wzmocnieniami, ale hurraoptymistą być nie można. Na Bitona 1,6mln E nie wydamy, nie widzę takiej szansy.
|
Jakich środków?Na co?Kiedy?Ile? Ten stadion buduję miasto.
A gdzie pieniążki z biletów?(Wisła płaci/płaciła za wynajęcie stadionu tylko za dzien meczowy i tylko za trybuny )za Marcelo,Głowackiego,Brożków,Uche,za reprezentantów wysłanych na MŚ?C+,za mistrza,za transmisje,z marketingu?(ubiegłorocznr puchary i kasę za nie (ok 6-7 mln Euro do samej federacjii) pomijam.
Przypominam tylko, że % kwota środków z budżeru jaka idzie na kopaczy jest najniższa (lub prawie najniższa) w lidze
