|
Każdy domaga się wzmocnień, a ja powiem tak. Wisła ma najszerszą i najlepszą kadrą w Polsce. Na każdą pozycję jest dwóch zawodników, może ich poziom mógłby być lepszy, ale też nie przesadzajmy. Najlepsza kadra a czemu tak słabo w lidze? Ja to widzę tak, że po Apoelu taką załamkę wszyscy mieli, że nawet jak przychodziły lepsze mecze to odbijało się to całą rundę. A teraz potwierdzenie że na każdą pozycję jest dwóch zawodników:
Bramkarze: Pareiko, Jovanic
Prawa obrona: Jovanovic, Lamey
Środkowi obrońcy: Chavez, Bunoza, Czekaj, Jaliens
Lewa obrona: Paljic, Diaz
Defensywni pomocnicy: Sobolewski, Wilk, Nunez, Jirsak
Ofensywni pomocnicy: Melikson, Garguła
Skrzydłowi: Malecki, Iliev, Kirm, Boguski
Napastnicy: Biton, Genkov
Jak widać na każdą pozycję jest dwóch zawodników. Można dyskutować czy wszyscy z nich prezentują odpowiedni poziom, ale wg mnie gdyby w każdym zespole stworzyć jedenastkę z zawodników rezerwowych to Wisła ma najlepszą. Wszystkiego złego co związane z ligą pewnie nie można zwalać na porażkę z Apoelem, ale to już będzie problem Moskala dowiedzieć się co jeszcze było tego przyczyną i zrobić tak żeby na wiosnę było tak jak prezentuje się to na papierze, czyli Wisła ma najlepszą kadrę i potwierdza to grą i wynikami.
|