http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html najbardziej podoba mi sie jeden komentarz pod tym newsem...cytuje...Wisla chciala kupic ale tradycyjnie za darmo...widze,ze juz wszyscy znaja nasza polityke transferowa...niedlugo zaden klub nie bedzie chcial nawet z nami gadac o transferze...