|
Niewypały czyli piłkarze po którzy przychodzili jako wzmocnienia teoretycznie
1 Sypniewski
2 Garguła
3 Lobo
4 Tchwaite
tak na szybko
a dwa ostatnie okienka pod względem transferów do Wisły były naprawdę udane tylko potrzebujemy przynajmniej jeszcze 2 takich bez osłabiania się aby zbudować silny zespół
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 06.01.2012 o godz. 11:09.
|