Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6814
Stary 06.01.2012, 10:38
Oglądałem ten mecz i muszę przyznać, że Głowa był jednym z najlepszych zawodników Trabzonu w tym meczu - grał jako lewy stoper. Jego partner, ze środka defensywy to co wyprawiał to była istna komedia, przez niego padł gol dla przeciwnika do tego do przez niego napastnik wyszedł sam na sam mając dogodną sytuacje na wygranie tego meczu.

Był kilka takich sytuacji w których Glowa mógł rzeczywiście nabawić się kontuzji, były to zarówno badzo ostre wejścia które on demonstrował, - na początku myślałem, że skasował jednego czarnego,potem napastnik wszedł w niego itp.


PS. Kosa cały czas demonstruję w wywiadach swój żal do Wisły.
Odpowiedz cytując