krwawy napisał(a):

|
Cieszysz się że mecz sprzedaliście i jeszcze narzekacie że inni kupowali?
|
Ty , no ale kupjący jest tak samo winny jak sprzedający, nie?
Zobacz sobie lepiej na użutkownika 022 - on dalej twierdzi, że mecz był uczciwy.
O ten mecz
http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4
Akcja, która do dziś ryje mi bieret ma miejsce w 1:43 oraz interewencja pana z 9 i 10

Takie czasy.Pewnie każdy kupował i sprzedawał, ale ....a trzeba było to umieć robić zachowując chociaż granice przyzwoitości.Tymczasem taki użutkownik 022 udaje, że nic się nie dzieje - to jest dopiero śmiech.