Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18306
Stary 06.01.2012, 10:28
krwawy napisał(a):Wyświetl post
Cieszysz się że mecz sprzedaliście i jeszcze narzekacie że inni kupowali?
Ty , no ale kupjący jest tak samo winny jak sprzedający, nie?
Zobacz sobie lepiej na użutkownika 022 - on dalej twierdzi, że mecz był uczciwy.

O ten mecz
http://www.youtube.com/watch?v=_c_mNXHbUC4

Akcja, która do dziś ryje mi bieret ma miejsce w 1:43 oraz interewencja pana z 9 i 10
Takie czasy.Pewnie każdy kupował i sprzedawał, ale ....a trzeba było to umieć robić zachowując chociaż granice przyzwoitości.Tymczasem taki użutkownik 022 udaje, że nic się nie dzieje - to jest dopiero śmiech.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 06.01.2012 o godz. 10:32.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując