Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11981
Stary 06.01.2012, 02:06
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jeśli by zrobić sonde, na największy niewypał w historii Wisły, Branco napewno zkręcił by się w okolicach pudła

Moje typy

1 Branco
2 Koniarek
3 Dawidowski, Svitlica
Brakuje chyba jednak jeszcze Pawła Kaczorowskiego, to to był dopiero niewypał...
Odpowiedz cytując