Dariook napisał(a):

Jeśli by zrobić sonde, na największy niewypał w historii Wisły, Branco napewno zkręcił by się w okolicach pudła 
Moje typy
1 Branco
2 Koniarek
3 Dawidowski, Svitlica
|
Brakuje chyba jednak jeszcze Pawła Kaczorowskiego, to to był dopiero niewypał...