Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53371
Stary 06.01.2012, 01:51
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Według Basałaja oscylujemy wokół zera...

Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy

- powoli zaczyna to już wkur...
Nie ma sponsora strategicznego, klub wydał masę środków na dokończenie stadionu, a w lecie nikogo nie sprzedaliśmy. Mimo wszystko cieszę się, że jesteśmy na zerze, a nie grubo pod kreską.

Co do transferów, to nie narzekałbym aż tak bardzo. W ziemie był Melikson za 700 tys. E + płatny transfer Genkova (zdaje się 400) i Jaliens, który za podpis wziął sobie niemało... W lecie wykupiliśmy Chaveza za 300 tys. dolarów i ściągnęliśmy Marko za 400 tys E. Wypożyczenia Nuneza, Diaza i Bitona też darmowe nie były.

Zaraz znowu brać forumowa będzie chciała mnie zeżreć , ale według mnie w dwóch ostatnich okienkach nie było aż tak tragicznie jak w poprzednich. Nie było też większych wyprzedaży. Można więc zachować nadzieję, że Valcxs z Basałajem teraz też myślą nad jakimiś (niedarmowymi) wzmocnieniami, ale hurraoptymistą być nie można. Na Bitona 1,6mln E nie wydamy, nie widzę takiej szansy.
Odpowiedz cytując