Dariook napisał(a):

Według Basałaja oscylujemy wokół zera...
Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy
- powoli zaczyna to już wkur...
|
Nie ma sponsora strategicznego, klub wydał masę środków na dokończenie stadionu, a w lecie nikogo nie sprzedaliśmy. Mimo wszystko cieszę się, że jesteśmy na zerze, a nie grubo pod kreską.
Co do transferów, to nie narzekałbym aż tak bardzo. W ziemie był Melikson za 700 tys. E + płatny transfer Genkova (zdaje się 400) i Jaliens, który za podpis wziął sobie niemało... W lecie wykupiliśmy Chaveza za 300 tys. dolarów i ściągnęliśmy Marko za 400 tys E. Wypożyczenia Nuneza, Diaza i Bitona też darmowe nie były.
Zaraz znowu brać forumowa będzie chciała mnie zeżreć , ale według mnie w dwóch ostatnich okienkach nie było aż tak tragicznie jak w poprzednich. Nie było też większych wyprzedaży. Można więc zachować nadzieję, że Valcxs z Basałajem teraz też myślą nad jakimiś (niedarmowymi) wzmocnieniami, ale hurraoptymistą być nie można. Na Bitona 1,6mln E nie wydamy, nie widzę takiej szansy.