szprotson napisał(a):

2 lata temu narzekaliśy ze sedziowie za duzo gwizdza, piłkarze sie przewracają za często i ogolnie kazda akcja konczy sie faulem
w tamtym roku narzekaliśmy ze piłkarze słabo grają bo jest zbyt duza przerwa miedzy rozgrywkami
w tym roku że piłkarze ofensywni nie sa odpowiedni chronieni.
za rok bedziemy narzekać że piłki są zbyt mocno napompowane
Ivicę bardzo lubie, ale chłopowi który ma jedną symulkę na mecz nie przystoi oceniać sędziów imho.
Dajcie wywiad z Arboledą, na bank by powiedział ze obrońcy nie są chronieni.Albo taki OSman, ciekawe czy miałby takie samo zdanie jak skunks, Iliev czy Kosa.
Nie wiem, moze mam taki pogląd bo lubie ligę angielską i brak kunktatorstwa.
|
ale to nie o to chodzi, żeby gwizdać przy każdym kontakcie
chodzi o to, że kartki dawane są zdecydowanie za rzadko za zbyt ostre, wręcz chamskie wejścia