|
Jeżeli w Wiśle mogli grac tacy piłkarze jak Branco czy Boukhari to w kontekście wzmocnienia rywalizacji z Paljicem i biorac pod uwage nasze ograniczone środki transferowe to będzie odpowiedni transfer - pamiętam go z gry w Dyskobolii i Poloni Bytom i wg mnie radził tam sobie całkiem nieźle.
|