Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11978
Stary 05.01.2012, 23:48
Jeżeli w Wiśle mogli grac tacy piłkarze jak Branco czy Boukhari to w kontekście wzmocnienia rywalizacji z Paljicem i biorac pod uwage nasze ograniczone środki transferowe to będzie odpowiedni transfer - pamiętam go z gry w Dyskobolii i Poloni Bytom i wg mnie radził tam sobie całkiem nieźle.
Odpowiedz cytując