Wyświetl pojedynczy post
Str@żak
Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53366
Stary 05.01.2012, 22:54
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ja mam wrażenie, że tutaj meango robi dużo zamieszania... Nawet zarobki Dudu pojawiły się już w mediach.. ( na moje zawyżone)
Wygląda to trochę tak jakby menago robił sobie już grunt pod negocjacje z klubem.
Patrząc na pracę Stana to mam wrażenie, że on ma tych opcji rezerwowych kilka i pytamy o wielu piłkarzy. Chciałbym aby na liscie był ktoś wyżej niż Dudu i naturalnie udało się go ściągnąć.
Dudu to nie jest zły piłkarz szczególnie jeśli właśnie chodzi o dośrodkowania, a był z tym problem w tej rundzie bo wrzutki naszych pomocników (szczególnie Kirma) na wysokości kolan były dużym mankamentem. A taki Biton czy Genkov głową grać potrafią.
Zgadzam się z Tobą. Dudu Paraiba jest przereklamowany. Jeżeli chodzi o akcje ofensywne, dośrodkowania to owszem - jest jednym z najlepszych obrońców w naszej T-ME. Jednak LO powinien przede wszystkim dobrze grać w destrukcji.
Odpowiedz cytując