Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53364
Stary 05.01.2012, 22:23
Moskal to fajny gość, ale dobry trener to będzie jak będą wyniki sportowe, np. zamiast dwóch porażek w lidze z Górnikiem i Polonią ...dwa zwycięstwa, tylko tyle. Na dziś to tylko nasze życzenia aby się mu udało, moje też, niech mu się uda ! Jednak sama decyzja to na 100% wariant oszczędnościowy, coś jak nasze transfery zawodników, a tu samym oszczędzaniem sukcesu zbudować się zwyczajnie nie da.
Odpowiedz cytując