|
Moskal to fajny gość, ale dobry trener to będzie jak będą wyniki sportowe, np. zamiast dwóch porażek w lidze z Górnikiem i Polonią ...dwa zwycięstwa, tylko tyle. Na dziś to tylko nasze życzenia aby się mu udało, moje też, niech mu się uda ! Jednak sama decyzja to na 100% wariant oszczędnościowy, coś jak nasze transfery zawodników, a tu samym oszczędzaniem sukcesu zbudować się zwyczajnie nie da.
|