Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53362
Stary 05.01.2012, 22:09
Nie twórzmy bajek, jakaś kasa (i to niemała) na transfery czy trenera z klasą i uznaniem międzynarodowym jest (i to zarobiona przez klub), ale nie ma woli bossa na jej wydatkowanie, ot co. I stąd wariant oszczędnościowy z Moskalem i nasze dywagacje będą jakieś transfery czy nie ? Bo teza że kadra jest idealna to bujda na resorach, w którą ani Basałaj , ani Stan Valcxk nie wierzą a gadają tak bo muszą, bo muszą się asekurować na wypadek gdyby boss uznał że tym razem ...nie da nic, a raczej nie tyle da co wydać nie pozwoli.

Ja tam wielkich wymagań nie mam ot chciałbym abyśmy choć raz wykazali ryzyko jak Polonia czy Legia, tylko tyle. Zwłaszcza teraz gdy pracuje u nas Stan Valcxk, no bo w sumie jak nie teraz to kiedy do licha !? Mamy profesjonalnego dyrektora sportowego, byłego dyrektora PSV, gramy wiosną w LE i co istotne nie potrzebujemy 7 czy 8 transferów tylko góra 3 ! To nie jest dużo. Jeśli Stan to za mało, LE to mało to jak mamy gonić Europę piłkarską. Pytanie retoryczne, bo odpowiedź zna tylko Sz. Pan Cupiał, człowiek który dał nam 8 MP i wiele niezapomnianych sportowych wrażeń w rozgrywkach europejskich, ale aby zapełnić nasz R22 i dać coś więcej niż do tej pory, to Pan Cupiał musi wreszcie postawić na doświadczenie Stana i dać mu możliwość dokonania niezbędnych transferów zamiast tworzyć bajkę że mamy pełną kadrę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 05.01.2012 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując