Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53358
Stary 05.01.2012, 21:15
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Według Basałaja oscylujemy wokół zera...

Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy

- powoli zaczyna to już wkur...
Tak, żeby każdy kibic był szczęśliwy (nie mówiąc już o naszych rywalach) ujawnijmy plany transferowe, księgi finansowe, a także plany rozwoju klubu. Na pewno tego wszyscy pragniemy. Jeszcze okienko się nie zaczęło a już narzekania, że nie mamy kasy. Wywiady z naszymi włodarzami wskazują na to, że żaden z nich pary nie chce puścić. Ostatni wywiad z Basałajem to było stwierdzanie faktów, o których wszyscy wiedzą. Pod względem medialnym dobrze dla klubu, pod względem trzymania wszystkiego co najważniejsze w tajemnicy również.

8 miejsce (brak pucharów) i brak kasy? No no, największy transfer od czasów Żurawskiego, czy Kosowskiego.
Są puchary (i wliczenie w nie sukcesu)? No tak, trzeba spłacać 2 mln euro dziury budżetowej po Levadii
Transfer z klubu? No tak, a dług wewnętrzny sam się spłaci?

Dobra to teraz może niech ktoś mi orientacyjnie policzy wpływy Wisły bez pucharów za ostatni rok, a także wydatki związane z funkcjonowaniem klubu.
Odpowiedz cytując