Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53356
Stary 05.01.2012, 21:07
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Według Basałaja oscylujemy wokół zera...

Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy

- powoli zaczyna to już wkur...
A co ma mówić? "Mamy wolne 2 mln euro na transfery" żeby od razu potencjalni kontrahenci zaczeli windować swoje ceny "bo Wisła ma kase"?

Rok temu też nie "mieliśmy kasy", a takiego Meliksona jakoś potrafiliśmy kupić. Albo dać wysoki kontrakt Jaliensowi. Widać jest kasa.

Niektórzy mają dziwne przekonanie, że Basałaj i spółka mają mówić prawdę. Otóż nie. Nie mają.

Jak Basałaj mówi, że nie ma kasy i trzeba szukać okazji transferowych to znaczy że mówi.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.01.2012 o godz. 21:13.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując