Dariook napisał(a):

Według Basałaja oscylujemy wokół zera...
Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy
- powoli zaczyna to już wkur...
|
A co ma mówić? "Mamy wolne 2 mln euro na transfery" żeby od razu potencjalni kontrahenci zaczeli windować swoje ceny "bo Wisła ma kase"?
Rok temu też nie "mieliśmy kasy", a takiego Meliksona jakoś potrafiliśmy kupić. Albo dać wysoki kontrakt Jaliensowi. Widać jest kasa.
Niektórzy mają dziwne przekonanie, że Basałaj i spółka mają mówić prawdę. Otóż nie. Nie mają.
Jak Basałaj mówi, że nie ma kasy i trzeba szukać okazji transferowych to znaczy że mówi.