Dzimi napisał(a):

|
Kończąc temat, uważam że wykupienie na stałe Bitona i Nuneza to powinien być priorytet na najbliższy czas. Zarobiliśmy ponad 3 bańki Euro za same premie od UEFA za play-off LM, grupe LE i awans do 1/16 LE, to akurat jest za co inwestować. Zwłaszcza że tą dwójkę będzie można spokojnie za rok-półtora sprzedać z dużym zyskiem.
|
Według Basałaja oscylujemy wokół zera...
Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy
- powoli zaczyna to już wkur...
