Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53355
Stary 05.01.2012, 20:49
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Kończąc temat, uważam że wykupienie na stałe Bitona i Nuneza to powinien być priorytet na najbliższy czas. Zarobiliśmy ponad 3 bańki Euro za same premie od UEFA za play-off LM, grupe LE i awans do 1/16 LE, to akurat jest za co inwestować. Zwłaszcza że tą dwójkę będzie można spokojnie za rok-półtora sprzedać z dużym zyskiem.
Według Basałaja oscylujemy wokół zera...

Są puchary - brak kasy
Brak pucharów - brak kasy
Transfer z klubu - brak kasy
brak transferów - brak kasy
Jest MP - brak kasy
8 miejsce - brak kasy
Jest sponsor - brak kasy
brak sponsora - brak kasy

- powoli zaczyna to już wkur...
Odpowiedz cytując