Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15962
Stary 05.01.2012, 20:37
Elefant napisał(a):Wyświetl post
. Tam się gra twardo, ale zgodnie z przepisami. U nas grą faul, która dopuszczają sędziowie, nadrabia się braki szybkościowe i techniczne. Wystarczy tylko porównać niektóre nasze mecze w lidze z meczami w LE. .
no własnie.
Był faul na Pareiko czy nie było ?
Czy bodajże Chavez w pierwszych 5 minutach nie faulował w polu karnym chłopa z Odense?

chociaz Ty, zapewne chciałbyś porównac ostatni mecz z Twente, gdzie mieli wyjebane.
Czy moze pierwszy mecz z Fulham, i ten straszny faul na Nunezie ?

Jeśli w polskiej lidze mielibyśmy chronić napastników, to Osman Chavez nigdy nie powinien wyjść na plac gry.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując