Elefant napisał(a):

|
. Tam się gra twardo, ale zgodnie z przepisami. U nas grą faul, która dopuszczają sędziowie, nadrabia się braki szybkościowe i techniczne. Wystarczy tylko porównać niektóre nasze mecze w lidze z meczami w LE. .
|
no własnie.
Był faul na Pareiko czy nie było ?
Czy bodajże Chavez w pierwszych 5 minutach nie faulował w polu karnym chłopa z Odense?
chociaz Ty, zapewne chciałbyś porównac ostatni mecz z Twente, gdzie mieli wyjebane.
Czy moze pierwszy mecz z Fulham, i ten straszny faul na Nunezie ?
Jeśli w polskiej lidze mielibyśmy chronić napastników, to Osman Chavez nigdy nie powinien wyjść na plac gry.