flamengista napisał(a):

Pardon, masz rację.
Dzimi: dla nas 1 mln € to kwota astronomiczna, a potrzeby kadrowe olbrzymie. Akurat za Nuneza można stargować znacznie niższą cenę (bo jego były klub go nie chce), albo wypożyczyć na kolejny rok
|
Z tym się zgodzę, i właśnie wszedłem tutaj po to żeby o tym napisać. Uważam że całkiem realne jest zejście tak do połowy wcześniej ustalonej ceny. A jeżeli nie to znów wypożyczenie.
Nie zgadzałem się wcześniej natomiast ze stwierdzeniem, że nie jest to jakiś dobry piłkarz i że za darmo można znaleźć podobnego (jeżeli to chciałeś powiedzieć) - bo to oczywiście nieprawda.
Za darmo nie znajdziemy nigdzie kogoś takiego jak Nunez, a jeżeli tak, to będzie to piłkarz np. jakiegoś Atletico Madryt lub klubu tego pokroju któremu skończył się tam kontrakt i taki kolo będzie chciał zarabiać ponad 500 tyś E za sezon. To już lepiej dać nawet bańkę od razu za Nuneza.
Kończąc temat, uważam że
wykupienie na stałe Bitona i Nuneza to powinien być priorytet na najbliższy czas. Zarobiliśmy ponad 3 bańki Euro za same premie od UEFA za play-off LM, grupe LE i awans do 1/16 LE, to akurat jest za co inwestować. Zwłaszcza że tą dwójkę będzie można spokojnie za rok-półtora sprzedać z dużym zyskiem.