|
Jestem ciekawy ile meczów oglądneli wszyscy podniecający się Dudu poza meczami z nami. Wawrzyniak jaki jest to jest, ale jakiś poziom trzyma. Zasmakował większej piłki niż polska, w europejskich pucharach nie odstawał. Wydaje mi się, że wyśmiewanie osób uważajacych ich za podobny poziom piłkarza jest nie na miejscu.
Ale rozumiem, że tutaj na piłkarza Legii/Lecha nikt nie spojrzy obiektywnym okiem. Do tej pory pamiętam jak cały czas wmawiano mi że Wolski to grajek jak wielu w naszej lidze i każda z jego bramek to fart.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 05.01.2012 o godz. 18:57.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|