Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53343
Stary 05.01.2012, 18:34
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Nie róbmy na siłę z przeciętniaków, piłkarzy którzy będą u nas grali pierwsze skrzypce.
Jakaś chora mania zapanowała na młodych grajków, domniemam że po farcie Legii na tej płaszczyźnie.
Wrzucając ich na siłe do naszej kadry zrobimy problem Wiśle a krzywdę im samym. Na dłuższą metę nikt na tym nie skorzysta.
Gdzieś napisałem, aby na siłę z nich robić graczy pierwszego składu? Po prostu możemy ich wypróbować w kilku meczach sparingowych. Inaczej się nie przekonamy ile potrafią. Chcesz żebyśmy ich nie sprawdzili i komuś oddali? Przed chwilą były narzekania, że tak łatwo się Maków pozbyliśmy. Idąc tym tropem, że żaden z młodych zawodników nie zasługuje na wypróbowanie jego możliwości może najlepiej rozwiążmy drużyny juniorskie i Młodą Ekstraklasę? Wtedy wreszcie znajdą się pieniądze na kontrakt jakiegoś przeciętnego zagranicznego piłkarza. Nie dajemy szans młodym piłkarzom na pokazanie się, a potem się dziwimy, że Maki, Lewandowski, czy inni wyróżniający się piłkarze wybierają każdy inny klub niż Wisłę. Każdy gracz zza granicy, obojętnie jak byłby znany, ma na starcie u niektórych osób więcej "punktów poparcia" niż każdy młody piłkarz związany z Wisłą od lat.

Co do Legii to nie było przypadkiem tak, że Skorża od władz klubu dostał zadanie wprowadzania piłkarzy drużyn młodzieżowych do pierwszego składu?
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 05.01.2012 o godz. 18:37.
Odpowiedz cytując