elliot_ness napisał(a):

Rybka1928; Hehe jasne i każdy klub klęknie i zgodzi się na to bo nazywamy się Wisła. W Polsce za kogoś liczącego się chcą tylko pieniądze
Śląsk od dawna zabiegał o Jirsaka a Kazimierczak nie jest podstawowym zawodnikiem WKS-u . Zabrze wysprzedaje wszystkich na potęge więc kasa + Jovanic dla Górnika nie byłby złym ruchem.Najtrudniej było by z Jagą ale to kwestia dogadania.
|
Dokładnie jak pisali przedmówcy Kaźmierczak wracał po kontuzji zdaje się zerwania więzadła czyli bardzo ciężkiej. Poza tym pewnie Tomek ma wyższy albo porównywalny kontrakt do Kaza w Sląsku. To samo z Jovaniciem, po co im gorszy i droższy bramkarz ? Prędzej wezmą kogoś z Radzionkowa lub swoich juniorów. A za Kupisza kogo chcesz dać ? Kirma ? A pomyśl jaki on ma kontrakt w Wiśle. Poza tym czy my tak znowu potrzebujemy tego LO ja myślę, że Kaziu ma nadzieję, że bedzie tam grał Nunez i w mojej opinii nadaje się tam, a w razie czego jest przecież Paljić. Z resztą i tak to nasze dywagacje a wiadomo, że Wisła zrobi w tym okienku maks 2 transfery.