kacpaw91 napisał(a):

Ciekawi mnie co z wypożyczonymi Chrapkiem i Skołorzyńskim. Pierwszy ma możliwość powrotu w tym okienku transferowym, drugiemu właśnie skończyło się wypożyczenie. Warto byłoby wypożyczyć Daniela Bruda, aby się przekonać co naprawdę potrafi.
.
|
Nie róbmy na siłę z przeciętniaków, piłkarzy którzy będą u nas grali pierwsze skrzypce.
Jakaś chora mania zapanowała na młodych grajków, domniemam że po farcie Legii na tej płaszczyźnie.
Wrzucając ich na siłe do naszej kadry zrobimy problem Wiśle a krzywdę im samym. Na dłuższą metę nikt na tym nie skorzysta.