|
ale Kaźmierczak nie jest podstawowym piłkarzem WKS czy oby nie dlatego ze miał dosc ciężka kontuzje ?
Jak sam zauważyłeś Zabrze sprzedaje na potęge, to po co im byłby Jovanic ? Przeciez on ma większy kontrakt niż Skorupski ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|