Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53337
Stary 05.01.2012, 17:30
Rybka1928; Hehe jasne i każdy klub klęknie i zgodzi się na to bo nazywamy się Wisła. W Polsce za kogoś liczącego się chcą tylko pieniądze

Śląsk od dawna zabiegał o Jirsaka a Kazimierczak nie jest podstawowym zawodnikiem WKS-u . Zabrze wysprzedaje wszystkich na potęge więc kasa + Jovanic dla Górnika nie byłby złym ruchem.Najtrudniej było by z Jagą ale to kwestia dogadania.
Odpowiedz cytując