|
Rybka1928; Hehe jasne i każdy klub klęknie i zgodzi się na to bo nazywamy się Wisła. W Polsce za kogoś liczącego się chcą tylko pieniądze
Śląsk od dawna zabiegał o Jirsaka a Kazimierczak nie jest podstawowym zawodnikiem WKS-u . Zabrze wysprzedaje wszystkich na potęge więc kasa + Jovanic dla Górnika nie byłby złym ruchem.Najtrudniej było by z Jagą ale to kwestia dogadania.
|