Wyświetl pojedynczy post
Rybka1928
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53334
Stary 05.01.2012, 17:08
elliot_ness napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nie ma kasy na transfery moze da sie zrobić wymianę piłkarzy + doplata jak to wyżej napisalem. No chyba ,że Basalaj ma inną lepsza koncepcję.
Hehe jasne i każdy klub klęknie i zgodzi się na to bo nazywamy się Wisła. W Polsce za kogoś liczącego się chcą tylko pieniądze, mnie tam Dudu nie zachwyca, Wawrzyniak czy Lisowski są na pewno porównywalni albo lepsi.
Odpowiedz cytując