elliot_ness napisał(a):

|
Jeżeli nie ma kasy na transfery moze da sie zrobić wymianę piłkarzy + doplata jak to wyżej napisalem. No chyba ,że Basalaj ma inną lepsza koncepcję.
|
Hehe jasne i każdy klub klęknie i zgodzi się na to bo nazywamy się Wisła. W Polsce za kogoś liczącego się chcą tylko pieniądze, mnie tam Dudu nie zachwyca, Wawrzyniak czy Lisowski są na pewno porównywalni albo lepsi.