Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
haldir_sgn
Member
Od: 02.2009
Offline
#
53332
05.01.2012, 15:37
_ukoL
napisał(a):
Bo obrońcy Fulham to też topory. Z resztą jak cała ta angielska piłka.
ćpasz? kazdy obronca z Ligi Angielskiej jest o 10 klas lepszy niz najlepszy obronca w Polsce
bardzo chciałbym miec takiego TOPORA w Wiśle jak Haangeland
Czy ciemno czy jasno, Wisła płynie przez Miasto.....Bo to Miasto jest Nasze! ^^
haldir_sgn
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do haldir_sgn
Znajdź inne posty napisane przez haldir_sgn