Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53329
Stary 05.01.2012, 15:06
furol napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powrót Piotrka Brożka nie jest głupim pomysłem, z tego co pamiętam radził sobie całkiem nieźle. Choćby w tym meczu: http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE Chyba że faktycznie ma taki zły wpływ na atmosferę w klubie, tego nie wiem
Również bym chciał powrotu Piotrka . Był taki okres, właśnie w sezonie w którym graliśmy z Barceloną, że Piotrek był nie do przejścia. Diaz może buty za Piotrkiem nosić.
Odpowiedz cytując