furol napisał(a):

|
Moim zdaniem powrót Piotrka Brożka nie jest głupim pomysłem, z tego co pamiętam radził sobie całkiem nieźle. Choćby w tym meczu: http://www.youtube.com/watch?v=3jrevVVxqGE Chyba że faktycznie ma taki zły wpływ na atmosferę w klubie, tego nie wiem
|
Również bym chciał powrotu Piotrka . Był taki okres, właśnie w sezonie w którym graliśmy z Barceloną, że Piotrek był nie do przejścia. Diaz może buty za Piotrkiem nosić.