mr_kwolf napisał(a):

|
Iliev to akurat wiatrak robił nawet z obrońcami Fulham więc to żaden wyznacznik. Nie oglądałem Dudu więc nie wiem ale nie oceniajcie go przez pryzmat jednego meczu. Tego z nami.
|
Bo obrońcy Fulham to też topory. Z resztą jak cała ta angielska piłka.