Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18304
Stary 05.01.2012, 14:25
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Dziś co prawda potwierdzono przejście Banasia do Zagłębia więc wygląda na to, że się mocno osłabią.
Banaś ostatnią rundę miał słabą. Ich prawdziwą ostoją defensywy był Danch, solidnie grał Pazdan, więc nawet nie wiem, czy tak grając Banaś byłby pewniakiem do gry w tym zespole. Szczególnie, że z wypożyczenia wraca bardzo utalentowany 19-letni Kopacz, który przeszedł podobną szkołę w Radzionkowie, co Skorupski, efekty zobaczymy na wiosnę - de facto Kopacz środek obrony tworzył z 18-letnim Wiślakiem Nalepą i mimo tak młodego, niedoświadczonego środka obrony Ruch skończył rundę na przyzwoitej 9 pozycji.

Zagłębie natomiast kolejny raz wydaje kasę na grajka, który kiedyś tam w przeszłości grał naprawdę solidnie, a teraz jest w dołku - Małkowski, Sernas, Banaś, Rachwał, Kowalczyk, Gancarczyk, Wilczek...dla każdego z nich co najmniej ostatnia runda przed przyjściem do Zagłębia była co najmniej słaba, a w przypadku Rachwała, Gancarczyka, czy też Kowalczyka wręcz fatalna. Z drugiej strony jak znajdą trenera, który byłby w stanie przywrócić ich do topowej formy, to walczyliby pewnie o puchary. Tylko czy jest to w ogóle możliwe?
Ostatnio edytowane przez rw88 : 05.01.2012 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując