lorddavy napisał(a):

|
Dziś co prawda potwierdzono przejście Banasia do Zagłębia więc wygląda na to, że się mocno osłabią.
|
Banaś ostatnią rundę miał słabą. Ich prawdziwą ostoją defensywy był Danch, solidnie grał Pazdan, więc nawet nie wiem, czy tak grając Banaś byłby pewniakiem do gry w tym zespole. Szczególnie, że z wypożyczenia wraca bardzo utalentowany 19-letni Kopacz, który przeszedł podobną szkołę w Radzionkowie, co Skorupski, efekty zobaczymy na wiosnę - de facto Kopacz środek obrony tworzył z 18-letnim Wiślakiem Nalepą i mimo tak młodego, niedoświadczonego środka obrony Ruch skończył rundę na przyzwoitej 9 pozycji.
Zagłębie natomiast kolejny raz wydaje kasę na grajka, który kiedyś tam w przeszłości grał naprawdę solidnie, a teraz jest w dołku - Małkowski, Sernas, Banaś, Rachwał, Kowalczyk, Gancarczyk, Wilczek...dla każdego z nich co najmniej ostatnia runda przed przyjściem do Zagłębia była co najmniej słaba, a w przypadku Rachwała, Gancarczyka, czy też Kowalczyka wręcz fatalna. Z drugiej strony jak znajdą trenera, który byłby w stanie przywrócić ich do topowej formy, to walczyliby pewnie o puchary. Tylko czy jest to w ogóle możliwe?