Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline
#
53326
05.01.2012, 14:00
Jeżeli nie ma kasy na transfery moze da sie zrobić wymianę piłkarzy + doplata jak to wyżej napisalem. No chyba ,że Basalaj ma inną lepsza koncepcję.
elliot_ness
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elliot_ness
Znajdź inne posty napisane przez elliot_ness