|
Piotr Brozek jest jak odgrzewany kotlet. Wygląda dobrze ale w smaku jest nieświezy. Przypominam dwumecz z Karabachem porazke w Zabrzu był tyle warty co Kowalski czyli nie wiele.Życzę mu powodzenia w Turcji czy gdziekolwiek indziej ale Wisła potrzebuje nowych świezych i nie zblazowanych pilkarzy.
|