Wyświetl pojedynczy post
elliot_ness
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53325
Stary 05.01.2012, 13:56
Piotr Brozek jest jak odgrzewany kotlet. Wygląda dobrze ale w smaku jest nieświezy. Przypominam dwumecz z Karabachem porazke w Zabrzu był tyle warty co Kowalski czyli nie wiele.Życzę mu powodzenia w Turcji czy gdziekolwiek indziej ale Wisła potrzebuje nowych świezych i nie zblazowanych pilkarzy.
Odpowiedz cytując